Harm Fonteijn Model Lastbilar
Terug

Nieuwsbrief week 49-2020

Nieuwe Actros voor Bouwheer
Bekijk deze mailing in je browser

Man on the Moon

Limited edition van 150 modellen

Reserveer hier € 125,-

ART. NO. 33-0170 | Retail € 125.- *


Eén van onze meest verwachte Limited Specials, de spectaculaire showtruck van Robin Eriks' met de bijnaam 'Man on the Moon' is bijna klaar. De Actros Edition 1 met cameraspiegels is gedecoreerd met componenten van chroom en zilver en is  bovendien voorzien van het nieuwste soort LED voor- en achterlichten én op maat ontwikkelde lichtbalken en catwalk. 
Zoals de naam doet suggereren, is deze truck uitgedost met elementen die zijn geïnspireerd op het universum. Dit schaalmodel is tot in de kleinste details uitgewerkt; van de aarde en fonkelende sterrenhemel, tot aan het NASA logo aan de binnenkant van de deurtjes. Het model komt in een speciaal ontworpen verpakking en heeft een gegraveerd metalen plaatje met het unieke editienummer. Het model heeft een oplage van slechts 150 stuks, dus wees er snel bij. We verwachten volgende maand te leveren. 

Bouwheer Zeewolde

ART. NO. 32-0110 | Retail € 105.- *

Met trots kondigen wij aan dat de productie van onze Mercedes-Benz Actros voor het welbekende Nederlandse transportbedrijf Bouwheer Zeewolde van start is gegaan. Deze 19-tons 4x2 truck met 420 hp is voorzien van een wat kleinere maar multifunctionele bandenmaat, een kenmerk dat je terugziet in ons schaalmodel. Dit maakt, onder andere, het transport van mega trailers mogelijk.

Onze limited edition is beschikbaar in het tweede kwartaal van volgend jaar en kan vanaf vandaag gereserveerd worden.
Reserveer hier € 105,-

Zwagerman

ART. NO. 32-0083 | Retail € 189.- *

Eén van de meest indrukwekkende Benz-trucks die tegenwoordig op de weg rijden; de Actros BigSpace 8x4 van Zwagerman Transport en Hijswerk. Wij hadden de eer om deze topper te bouwen in schaal 1:50, compleet met de Nooteboom MCO Semi Dieplader 8 As. De truck krijgt de herkenbare op maat gemaakte zonneklep samen met andere kleinere details, zoals het Titan zijpaneel en de bumperspatlappen.

De truck 2.0 met metalen open deuren, limited edition plaat en chauffeursfiguur wordt geleverd met oplegger in een speciaal ontworpen Zwagerman verpakking. Het model verschijnt volgend maand,  maar kan vanaf vandaag al gereserveerd worden.
Reserveer hier € 189,-

Nu beschikbaar

 

Polar Bear

ART. NO. 33-0149 | Retail € 129,- *

 

McGovern

ART. NO. 33-0154 | Retail € 185,- *

 

Scholpp

ART. NO. 33-0159 | Retail € 169,- *

 

J. Brouwer

ART. NO. 33-0105 | Retail € 169,- *

 

Geelhoed

ART. NO. 33-0151 | Retail € 125,- *

 

Van Wijgerden

ART. NO. 33-0102 | Retail € 169,- *

Facebook
Instagram
Website
Email
* Genoemde prijzen zijn inclusief 21% btw en zijn onderhevig aan wijzigingen.

Copyright © 2020 IMC Branding, All rights reserved.



Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.




BESTEL DIRECT
Via onderstaand bestelformulier kunt u direct betellen.

 


volg ons op Facebook